niedziela, 21 kwietnia 2013

~367Migdałowe placki z jabłkiem 

Stojąc w kuchni, smażąc placki i ciesząc się z dnia wolnego od czegokolwiek, usłyszałam w radiu wiadomości dotyczące testów gimnazjalnych. Zapaliła się czerwona lampka i nawet słońce nie przeszkodziło mi w tym, żeby oderwać się na chwilę od rzeczywistości i wpaść w trans złego humoru. Jak to już we wtorek testy gimnazjalne? Dla wielu z Was wydaje się to być błahostką, ale co jak co, ja próbne testy pisałam na tyle punktów, że aż wstyd się przyznać. Na szczęście te egzaminy nie decydują o tym czy dostaje się promocje do następnej klasy :-D No właśnie..do następnej klasy, a ja zamiast myśleć o wyborze szkoły smażę placki, gotuję owsianki i piekę ciasta nie przejmując się niczym. Czy jest ktoś kto ma podobne podejście? :)

10 komentarzy:

 1. Migdałowe placuszki? Niebo :)
  Wiesz, ja przed testami gimnazjalnymi, tak już na sam koniec, też się nie uczyłam. Nauczyciel powiedział nam, że najlepiej będzie, jeśli przed samymi testami urządzimy wieczór z dobrym jedzeniem i filmami. Zastosowałam się... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wieczór z dobrym jedzeniem i filmami a codziennie. Nie zważywszy na to czy następnego dnia mam testy czy pełno sprawdzianów :-D więc takie rozwiązanie sytuacji na mnie nie działa. Muszę wymyślić coś bardziej "kreatywnego" :)

   Usuń
 2. testy na pewno pójdą Ci świetnie ;)
  a placki pyszne :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie wpadłabym na takie placki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. To raczej stosunkowo rozsądne podejście. Stresowanie i przeżywanie z pewnością nie ułatwia zdania egzaminu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Placki z jabłkiem, w dodatku migdałowe :O
  pycha!!

  OdpowiedzUsuń
 6. migdałowe placuszki -ekstra !! do tego jabłuszko = standard musi być ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Migdałowe? Ojacie, pychoty zajadasz :) przyłączyłabym się, haha!

  OdpowiedzUsuń