sobota, 28 kwietnia 2012

.25.

Być może dla niektórych z Was moje wpisy są nudne i monotonne, bo praktycznie codziennie dodaję tutaj zdjęcia owsianki czy kaszy manny, ale uwielbiam takie śniadania i gdy tylko mam wolne i z samego rana nie muszę zrywać się z łóżka o 5:40, jeść śniadania na szybko ( czyt. muesli z mlekiem ) to jak najbardziej korzystam z takowej możliwości i przygotowuję sobie to, na co mam ochotę i czego brakuje mi na śniadanie przez cały tydzień. Postaram się dodawać tutaj bardziej kreatywne zdjęcia, ale nic nie obiecuję, niestety. 
Kolejny dzień z serii " temperatura za oknem szaleje " czas zacząć. Na sam początek idzie przemiana całego pokoju z istnego burdelu do istnego porządku nie do poznania. Część dalsza to zakupy w towarzystwie mamy, a późniejszy czas poświęcę nad tym co lubię najbardziej czyli .. zajmę się ciastem. 

Kasza manna na mleku z wiórkami kokosowymi i truskawkami, czarna kawa z dodatkiem mleka.

3 komentarze:

 1. Wcale nie są nudne. Nie przesadzajmy, pula śniadań nie jest aż tak szeroka, w sumie w przypadku wielu rzeczy można zmieniać tylko dodatki, bo przecież owsiankę czy mannę każdy umie zrobić. Tylko się nie łam. Miłego dnia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie ma co się przejmować ;d jedz to na co masz ochotę ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja Ci kochana powiem tyle: to TOBIE śniadania mają sprawiać przyjemność, a prowadzenie bloga radość i satysfakcję. Blogowanie pod publiczkę jest śmiesznie - w tym udawanie kogoś kim się nie jest. Ja zawsze czytam wszystkie wpisy od początku do końca ;)
  Też uwielbiam celebrować w spokoju śniadania ^^ Najcudowniejsza część dnia 7:30 tylko ja i mój talerz + kubek kawy lub koktajlu ^^

  OdpowiedzUsuń