sobota, 21 kwietnia 2012

.19.

 Teraz będzie dużo zmian. Jest wiosna, powoli nadchodzi lato. Owoce, które uwielbiam zaczynają pojawiać się w sklepach i na rynkach. Na pewno nie będę rezygnowała z ich zakupu. Chciałabym żeby na niektóre owoce był sezon cały rok, chociażby i w zimę, ale cóż .. ważne, że są już teraz i na pewno moje śniadania będą bogate właśnie w te owoce. 
Dziś ( jeżeli znajdę czas, a na pewno taka chwila będzie miała miejsce ), zajmę sobie miejsce w kuchni i upiekę jakieś ciasto. Muszę przejrzeć całego bloga i zorientować się jakiego ciasta tutaj jeszcze nie było, aby nie zanudzać Was, chociaż i tak jak sami widzicie, nie dodaję tutaj zdjęć zbyt często. Niestety szkoła, nauka i inne obowiązki nie pozwalają mi na to. Od poniedziałku zaczynam odpoczynek w domku i na  świeżym powietrzu, który jest związany z czasem wolnym od zajęć w szkole, bo są egzaminy gimnazjalne. Odpocznę, a już na pewno częściej będę tutaj pisała. Owsianka z wiórkami kokosowymi i truskawkami, kawa z mlekiem.

5 komentarzy:

 1. moje również ukochane truskaweczki <3 !

  OdpowiedzUsuń
 2. Pyszna owsianka ;)

  Też uwielbiam, gdy warzywniaki pełne są owoców i warzyw o intensywnych kolorach !*_*
  I oczywiście czekam na wypieki ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Truskaweczki rządzą, nawet jeśli są z marketu. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. chętnie zobaczyłabym tu oprócz posiłków trochę twoich ciuchów , co Ty na to ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, no nie wiem. Myślę, że ten blog jest poświęcony bardziej jeżeli chodzi o posiłki, ale jeżeli uda mi się porobić jakieś zdjęcia moich ciuchów to wstawię jak najbardziej. :)

   Usuń