czwartek, 18 października 2012

~192

Jogurt bałkański z granolą, migdałami i płatkami migdałowymi ; kawa zbożowa z mlekiem. 

To już dzisiaj? Pamiętam jak rok temu najważniejszą atrakcją w dniu 18 października były koleżanki, lody, chipsy, cola, głośna muzyka i zabawa do północy, a dziś? Dziś jest to dla mnie zwyczajny dzień w którym wkraczam w coraz to bardziej dorosłe i dojrzałe życie. o 21:27 skończę 15 lat. Pamiętam jak dopiero co dmuchałam 10 świeczek na torcie. Czas przemija szybko, Ja za nim niestety nie nadążam pomimo starań. Mam urodziny więc pozwolę sobie samej złożyć życzenia: 
Życzę sobie tego, aby podejmowane przeze mnie decyzje nie były zbyt pochopne, żeby moje oceny były pozytywne abym mogła dostać się do dobrego Liceum. Życzę sobie tego, aby uśmiech zawsze gościł na mojej twarzy i żeby nawet największe nieprzyjemności nie wyprowadzały mnie z równowagi, a przede wszystkim chcę,  aby moje kontakty z rodziną były zawsze na bardzo dobrym poziomie, bez żadnych kłótni i sporów. Jest jeszcze wiele rzeczy, których mogłabym sobie życzyć, ale nie będę tutaj wypisywać swoich przemyśleń i osobistych życzeń, więc myślę, że tyle starczy. Teraz podejmuję niemałe wyzwanie i idę do szkoły, na pożarcie, na 7 lekcji do 16:30.

7 komentarzy:

 1. Sto lat! I spelnienia wszystkich zyczen :)
  Pyszne urodzinowe sniadanko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. migdały uwielbiam, a tutaj jeszcze w dwóch wersjach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to wszystkiego najlepszego!
  Dorosłym życiem bym tego nie nazwała, niemniej na pewno jakimś etapem w dążeniu ku niemu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jasne, że to nie jest dorosłe życie. Wiem o tym :) Napisałam, że wkraczam w coraz to bardziej dorosłe życie, ale dorosłością tego nie nazwałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego najlepszego ,spełnienia najskrytszych marzeń ;*
  śniadanie boskie !

  OdpowiedzUsuń
 6. pozostaje mi się tylko podpisać pod twoimi własnymi życzeniami! (; sto lat!

  OdpowiedzUsuń