niedziela, 1 lipca 2012

~86


Płatki ryżowe na mleku z musem jabłkowym, cynamonem, wiórkami kokosowymi i blanszowanymi płatkami migdałowymi.W Warszawie byłam pierwszy raz i szczerze mówiąc bardzo tego żałuję, ale też i wstyd mi bo przecież jestem Polką a nawet nie przejeżdżałam przez stolicę swojego kraju. Wczorajszego dnia wstyd minął a ciekawość tego, jak wygląda życie w Warszawie została zaspokojona. Z wycieczki wyniosłam wiele ciekawych i przydatnych informacji. Tłumy ludzi przewijający się przez każdy zakamarek sklepu w Złotych Tarasach, kolejki po niespełna gałkę loda rozciągające się na połowę ogromnej galerii i zapach fast-foodów podawanych na ostatnim piętrze. Jedną z atrakcji były wysokie budynki, których nie widziałam na oczy a mój Brat zachwycał się nimi przez cały pobyt w mieście. 
Zaczęły się wakacje więc trzeba korzystać z czasu wolnego. Jednym z moich "postanowień wakacyjnych " jest zwiększenie swojej wiedzy na temat historii innych miast, a przede wszystkim chciałabym skupić się na ich zwiedzaniu. Jakie miasto odwiedzę następnie? Może zaproponujecie jakieś miejsce które warto zwiedzić? 
 

8 komentarzy:

  1. bardzo smacznie ,lubię płatki ryżowe ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczny pucharek, ja wszystkie pozbijałam ;x Muszę się pokusić o przygotowanie płatków ryżowych ^^

    Zazdroszczę wypadu do Wawy, nigdy tam nie byłam.. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pysznie to wygląda :)

    Zapraszam -> http://thebest-breakfast.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. smakowite śniadanie!
    za warszawą też nie przepadam, tata tam mieszka ale ja wole zostać nad morzem.
    A zapraszam oczywiście do Gdańska :D

    OdpowiedzUsuń
  5. uwielbiam płatki ryżowe <3
    stolica jest spoko ;) muszę też pozwiedzać trochę w te wakacje innych miast :) Kraków uwielbiam, mogłabym tam mieszkać :D

    OdpowiedzUsuń
  6. przyznam Ci się że też nigdy nie byłam w Warszawie .. ale planuje to nadrobić w te wakacje :-)

    OdpowiedzUsuń
  7. Warszawa to super miasto, niech uwierzą ci co tu nie mieszkają. Oczywiście za jedne rzeczy można je lubić, za inne nienawidzić, ale cała w tym rzecz że TAKA Warszawa jest tylko jedna! :) Wakacyjnie lub na inne wypady lubię Kraków, oraz Trójmiasto :) Gdańsk i Jarmark Dominikański na przykład, to jest to! Milion bibelotów i kolorowych rzeczy - raj dla oczu ;)

    OdpowiedzUsuń