czwartek, 10 maja 2012

.32.

   owsianka na mleku z otrębami owsianymi, pomarańczą i kakao. 

 Zostałam zaproszona przez Magdę do tagu, więc najwyższy czas na to, aby na napisać kilka słów. 

Pytania Magdy : 

1. Ulubiona propozycja na śniadanie ...
- Najbardziej przypadła mi do gustu, kasza manna, wszelkiego rodzaju owsianki i kasza jaglana. 
2. Największą inspiracją jest dla mnie ...
- Szczególnie rodzice, a przede wszystkim mama i przyjaciele. Są dla mnie wielką motywacją jeżeli chodzi o poszerzanie wiadomości w temacie związanym z kuchnią. 
3. W wolnym czasie ...
- Aż wstyd się przyznać, ale najczęściej siedzę przed laptopem. Niestety, bardzo często spędzam w takowy sposób swój własny, wolny czas, ale napiszę również, że moim postanowieniem było i nadal jest odzwyczajenie się od włączania laptopa w każdym wolnym momencie i przyznam, że z dnia na dzień udaje mi się to. Kiedy mam czas wolny często ćwiczę w domu, spaceruję z psem po dworze czy odwiedzam rodzinę lub spotykam się z przyjaciółmi. Zdarza się również, że mam wenę na naukę to biorę książkę i czytam ją pochłaniając kolejne nowe wiadomości. 
4. Ulubiony sport ...
- Sama trenuję wioślarstwo więc dla mnie właśnie ten sport powinien być ulubionym, ale niestety... bardzo lubię biegać i każdego kolejnego dnia coraz częściej zbieram chęci na to, by w wolnej chwili wskoczyć w luźne dresy i pobiegać chociaż chwilę. Chociaż nie ukrywając dotychczas jedyną formą biegania jest owszem bieganie, ale po galeriach i centrum handlowym. 
5. Nie wyobrażam sobie życia jest ...
- Rodziny, przyjaciół, przyrody budzącej się do życia z dnia na dzień coraz bardziej w okresie wiosennym. 
6. Największą radość sprawia mi ...
- Uśmiech bliskich i ludzi, którzy mnie otaczają i znaczą dla mnie na prawdę wiele. 
7. Ulubiony wypiek ...
- Gdy czytałam wszystkie pytania na blogu Magdy, uśmiechnęłam się gdy zobaczyłam to pytanie wiedząc, że na pewno nie będę potrafiła na nie odpowiedzieć. Uwielbiam wszystkie wypieki i nie ważne czy są one wykonane przeze mnie, czy przez babcię bądź mamę lub ciocię. Cenię wszystkie wypieki zaczynając od ciast do ciasteczek, cukierków. Wszystko co słodkie może mieć pewność, że przypadnie mi od razu do gustu. 
8. Ulubiony smak lodów to ...
- Również ciężkie pytanie i ciężka odpowiedź. Ubóstwiam wszystkie lody, ale najbardziej do gustu przypadają mi smaki owocowe, a jeszcze lepiej gdy są to Sorbety. Nie pogardzę również np. orzechowymi, czekoladowymi, karmelowymi, bakaliowymi a jeżeli chodzi o lody, które mają są największą bombą kaloryczną to o smaku Snickersa i Krówki są wyśmienite! 
9. Jestem uzależniona od ...
- Niestety, internetu. Nie wyobrażam sobie mieć na półce jednego lakieru do paznokci, jednej mgiełki czy ciała. Uzależniona jestem również od dużych, szerokich kubków w których mogę sobie wieczorem herbatę i delektować się nią przez dość długi czas. Oczywiście uzależnieniem numer 1, jest pieczenie! 
10. Najbardziej lubię w sobie ...
- Szczerze mówiąc nie podoba mi się nic w moim wyglądzie, ale po większym wgłębieniu się w pytanie stwierdzam, że lubię swoje nogi, które podobno są szczupłe a dodatku jak to mówią moje koleżanki nigdy się nie kończą. Nie narzekam również na włosy bo pomimo, że są one strasznie zniszczone od codziennego suszenia i od jakiegoś czasu praktycznie nie rosną, są baardzo proste jak druty i czasami chciałabym mieć lekkie loczki, ale niestety. Na nogi nigdy nie narzekałam i narzekać nie będę bo na prawdę, podobają mi się. Jeżeli chodzi o charakter to myślę, że lubię w sobie to, że zawsze dbam o szczegóły, dążę do celu chociażby się paliło i waliło no i myślę, że jestem szczera oraz wyrozumiała, a przecież to są podstawowe cechy bycia prawdziwym przyjacielem / przyjaciółką. 
11. Moje motto brzmi ...
- Wszystko jest na wyciągnięcie ręki tylko musimy być pewni tego, co chcemy osiągnąć i walczyć o to do końca. 

Moje pytania :

1. Kolacja, śniadanie? 
2. Na jaki kolor lubisz malować paznokcie wiosną czy też latem? 
3. Masz już zaplanowane wakacje czy może będziecie je spędzać na totalnym spontanie? 
4. Wypiek, który wyszedł Ci najlepiej ...? 
5. Największa wpadka, którą popełniłaś w życiu to...?
6. Na jaką cechę charakteru zwracasz największą uwagę u innego człowieka? 
7.Gdzie widzisz siebie za 20 lat?
8. Wolisz podróżować czy siedzieć w domu i cieszyć się spokojem w nim panującym? 
9. Ulubione ciasto to...?
10. Jaki jest Twój największy lęk? 
11. Jaka jest Twoja ulubiona rzecz dotycząca miasta w którym aktualnie mieszkasz?

Do tej ciekawej zabawy zapraszam Emmę, Magdę, Slyvvię .

2 komentarze:

  1. Wszystko pyszne, ale ja bym bardziej zaszalała z dodatkami ^^ Uwielbiam jak jest tyle dodatków, że nie miszczą się w miseczce =D

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomarańcza <3 Dawno nie jadłam. Dziękuję za zaproszenie! :)

    OdpowiedzUsuń